Kryesore

Meta publikon fotot, takon presidentin e ri Bajram Begaj, ja çfarë i thaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:59 - 10/06/22 |
Opi Nion

Presidenti në detyrë, Ilir Meta ka takuar presidentin e zgjedhur nga Kuvendi i Shqipërisë më 4 qershor, Bajram Begajn.

Këtë fakt Meta e ka treguar në një postim në rrjetin social “Facebook”, ku shkruan se i ka uruar suksese në detyrën e lartë.

“Kënaqësi të prisja sot Presidentin e zgjedhur, z.Bajram Begaj dhe t’i uroja sërish suksese në detyrën e lartë, që e pret në interes të vendit dhe të gjithë qytetarëve”,-shkruan Meta.

Siç shihet edhe në foto, në takim ka qenë edhe shefi i kabinetit të Presidentit Meta, Edmond Panariti./Opinion.al

Pas