Aktualitet

Mesazhi i Reshat Arbanës: T’i ruajmë njerëzit e zemrës nga virusi i rrezikshëm


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:02 - 27/10/21 |
Opi Nion

Këtë të mërkurë ka qenë aktori i dashur për publikun shqiptar, Reshat Arbana, i cili ka dhënë një mesazh sensibilizues për tu mbrojtur nga Covid-19.

Aktori thotë se duhet të ruajmë dhe të mbrojmë njerëzit e dashur nga transmetimi i këtij virusi të rrezikshëm.

 “Të mendojmë më shumë për mbrojtjen e të drejtave tona njerëzore: Së pari, të jemi të fortë e të shëndetshëm. Së dyti, të jemi të gëzuar e të lumtur. Të falim sa më shumë dashuri për njerëzit e dashur të zemrës. T’i ruajmë e t’i mbrojmë ata nga transmetimi i këtij virusi të rrezikshëm”, thotë aktori Reshat Arbana.

Mesazhi i Reshat Arbanës është postuar në faqen zyrtare në “Facebook” të kryeministrit Edi Rama.

 

Pas