-Jetë dhe Stil

Mënyra më e mirë për të bërë miq është kjo…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:30 - 28/10/15 |
root

Një studim i ri nga Universiteti i Oksfordit, ka dalë në përfundimin se duke kënduar me njerëz të rinj është një nga mënyrat më të mira për të bërë edhe miq të rinj. Njerëzit të cilët morën pjesë në një klasë javore kantoje, u afruan më shumë dhe më shpejt me njëri – tjetrin. Sipas studiuesve muzika ndikon pozitivisht në karakterin e njeriut dhe i bën të gjithë të ndihen më mirë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas