Te Fundit

Ndocaj në Opinion: Hobi im? Filmat me cowboys. Në koleksion kam 10 kapele


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:16 - 28/10/15 |
b.f

Ka hyre në parlament si një cowboy i vërtetë dhe me sa duket e meriton këtë titull. Vetëm se në vend të kalit, preferoi avionin. Megjithatë kjo sjellje prej cowboy nuk është aspak rastësore për deputetin më të ri të parlamentit shqiptar, Eduard Ndocaj. Në intervistën e tij të parë televizive për emisionin “Opinion”, Ndocaj ka deklaruar se veçanërisht pëlqen filmat me cowboys. Ndonëse nuk ka dhënë ndonjë titull të preferuar filmi, ai ka shtuar se stili cowboy është i preferuari dhe në koleksionin e tij ka 10 kapele të këtij lloji.

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

  1. ky duket katunar komplet qa prêt prej ti qe te behet edhe ai si babai i kombit te beje ligje apo lesh me ket tregojme se ne shqiperi mund te behesh edhe kokeminister kollaj si u ba edrama

Pas