InstaBIZ

“Mëkatarja” Enca Haxhia


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:28 - 02/10/15 |
root

Iu paralajmëruam që Enca Haxhia do të ishte shumë provokuese në klipin e ri dhe nuk iu gënjyem. “Call me Goddess” është projekti më i ri këngëtares ekstravangte, tekstin e të cilës e ka krijuar vet Enca, ndërsa muzika i është besuar Elgit Dodës. Kënga ka më pak se 24 orë që është publikuar dhe ka më shumë se 180 mijë klikime.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas