Kronikë

Aksident me disa të plagosur në Qafën e Koshovicës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:01 - 18/10/18 |
b.f

Një aksident me pasojë plagosjen e disa personave ka ndodhur të enjten, në Qafën e Koshovicës, në Fier.

Dy makina janë përplasur duke lënduar disa persona, të cilët janë transportuar në spital.

Si pasojë e aksidentit, rruga është bllokuar dhe vargu i makinave është disa kilometra i gjatë.

 

Pas