InstaBIZ

Me Ajolën dhe djalin, Veliaj tregon përqafimin më të bukur në botë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:48 - 31/12/21 |
Opi Nion

Në vigjilje të ndërrimit të viteve Kryebashkiaku Veliaj ka ndarë një foto familjare në rrjetin e tij social Facebook. Ndërsa shfaqet me bashkëshorten Ajola dhe djalin e tyre, Veliaj shprehet: “Përqafimi më i bukur në botë”.

Kujtojmë se Veliaj do të jetë në shesh në momentin e ndërrimit të viteve, për të përcjellë urimet e tij bashkë me këngëtarët Alban Skënderaj dhe Elvana Gjata./Opinion.al

Pas