InstaBIZ

Mc Kresha dhe skenat “hot” të klipit të ri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:30 - 11/11/15 |
root

Mc Kresha dhe Gjiko brenda kësaj jave do të publikojnë këngën e tyre më të re me titull “3”. Nga fotot e para të këtij klipi duket që bëhet fjalë për një klip me skena ‘hot’. Instrumentalin e kësaj kënge e ka bë Smuht dhe Big Bang beats. /Indeksonline

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas