Te Fundit

“Opinion” Gazetari Collaku/ Dokumenti, kush janë politikanët që kanë punësuar doganierë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:00 - 11/11/15 |
b.f

Një tjetër dokument i publikuar mbrëmjen e djeshme në “Opinion” nga gazetari Basir Çollaku, është edhe ai i siguruar nga Drejtoria e Doganave ku me kryq janë emrat e doganierëve të afruar në punë dhe njëkohësisht edhe emrat e politikanëve që i kanë rekomanduar. Dokument i cili do të bëhet publik gjatë ditës së sotme edhe në Opinion.al

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas