InstaBIZ

Mbyllet “Vipat e bllokut 2015”, arsyeja?!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:04 - 26/10/15 |
root

Ju kujtohet ajo faqja e “famshme” Vipat e Bllokut 2015, dy ditë më parë realizuam një intervistë me administruesit e saj dhe na zbuluan shumë detaje rreth saj, por nëse i hedhim një sy Instagramit, ajo nuk ka më shumë ndjekës (rreth 15 mijë) sa kishte të dielën, pasi është fshirë. Arsyeja?! Mbetet enigmë, ndoshta administruesit e faqes janë kërcënuar vërtet nga vipat shqiptarë dhe e mbyllën faqen e parë. Urojmë mos ta mbyllin përsëri këtë të dytën….

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas