-Jetë dhe Stil

Markela dhe Cekja marrin kupen e mbremjes tek “Dance with me”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:27 - 26/10/15 |
b.f

Ka përfunduar me sukses një tjetër mbrëmje e spektaklit Dance With Me. Fituesit e kësaj nate të gjashtë janë shpallur Cekja dhe Markela, të cilët sollën me shumë humor një nga filmat më të bukur turq për fëmijë ” Borëbardha”. Cekja dhe Markela ishin në garë me Stinen dhe Rozën por kupën e rrëmbyen dy aktorët e humorit. Me shumë emocion dhe batuta kaloi edhe kjo natë e gjashtë e DWM.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas