Te Fundit

Manjani e tepron, i quan 4.5 mln euro lekë xhepi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:50 - 23/09/15 |
b.f

TIRANË- Ylli Manjani nuk e ka fshehur dot nervozizmin kur iu kërkua të bënte të ditura lidhjet që Kastriot Ismailaj ka me Ilir Metën e LSI-në. Ministria e Ekonomisë që drejtohej nga LSI ka prezantuar Ismalajn për anëtar të bordit të ERE-s në 2010”, iu drejtua Fevziu- Manjanit. Ky i fundit tha se nuk është e vertetë “ po gënjeni opinionin”.

Manjani: CEZ erdhi në Shqipëri nga PD për të ndihmuar djalin e Fyles që punonte në CEZ-n e Çekisë dhe Shqipëria do merrte statusin kandidat. Sali Berisha i ka vjedhur lekët e CEZ jo LSI

Fevziu: A është e vertetë se janë vjedhur 4.6 mln euro

Manjani: Ore kanë humbur 400 milionë euro se 4.6 mln janë lekë xhepi

Fevziu: A është e vertetë se ERE ka ndërhyrë të ulur çmimin e energjisë për interes të CEZ?

Manjani: Ore edhe ky emision më duket se është përgatit tek kafja e Sheraton-it

Fevziu: Përgjigju pyetjeve, lëri akuzat…unë nuk bëj emisione të porositura

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas