Kronikë

Malësi e Madhe/ Përplasen 3 automjete, humb jetën një person


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:42 - 18/05/21 |
Opi Nion

Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në rrugën e fshatit Omaraj, Malësi e Madhe.

Sipas policisë në aksident janë përfshirë tre automjete dhe si pasojë e aksidentit një person ka ndëruar jetë. Identiteti iviktimës nuk dihet ende.

“Më datë 18.05.2021, reth orës 08:45, në rrugën e fshatit Omaraj, Malësi e Madhe, ka ndodhur një aksident rrugor ku janë përfshirë tre mjete.

Si pasojë e aksidentit një person ka ndërruar jetë, identiteti të cilit nuk dihet akoma.

Veprimet po kryhen me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia./Opinion.al

Pas