Kronikë

Makina humb kontrollin dhe del nga rruga, ndërron jetë 30-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:14 - 29/06/21 |
Opi Nion

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin rural Ballejë-Krastë.

Sipas policisë, një 30-vjeçar ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën. Viktima është identifikuar si Drilon Gjoni.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit./Opinion.al

Pas