Aktualitet

LSI-PD bashkojnë sërish votat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:07 - 02/12/15 |
b.f

DURRËS- Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë bashkuar votat në Këshillin Bashkiak të Durrësit. Në këshill po diskutohej propozimi i administratës së bashkisë për rritjen e ccmimit të ujit të pijshëm me 20 për qind. PD dhe LSI kanë qenë kundër kështu është rrëzuar propozimi i kryetarit socialist të Bashkisë Durrës, Vangjush Dako.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas