Kronikë

Lezhë/ Të shtëna me armë, qëllohet në drejtim të një makine tip ‘ML’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:22 - 14/05/22 |
Opi Nion

Te shtëna me armë zjarri janë regjistruar në dalje të qytetit të Lezhës. Sipas raportimeve, një automjet në lëvizje ka qëlluar në drejtim të një automjeti tjetër foristrade tip ML.

Nga informacionet paraprake ende nuk raportohet për të plagosur. Policia eshte nisur drejt vendngjarjes dhe ka filluar hetimet.

Pas