Kronikë

Video/ Atentat në Lezhë, i riu për t’ju shpëtuar plumbave …


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:37 - 14/05/22 |
Opi Nion

Një atentat me armë zjarri është regjistruar mbrëmjen e së shtunës në Lezhë.

Sipas Abc news mësohet se persona ende të paidentifikuar dyshohet se kanë qëlluar në drejtim të një të riu rreth 30 vjeç, B.Preçi , nga Miloti.

Siç mund të shihet nga pamjet e mëposhtme, makina tip “Mercedes Benz ML” ka dalë nga rruga si pasojë e tentativës së 30-vjeçarit për t’ju shpëtuar plumbave.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe po vijon hetimet.

Pas