Aktualitet

Lëvizte me thikë dhe dorezë metalike në makinë, arrestohet 27-vjeçari në GjirokastërBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:40 - 25/09/22 |
Opi Nion

Një 27-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Gjirokastrës pasi lëvizte me armë të ftohta në qytet.

Uniformat blu bëjnë me dije se në pranga ka rënë i riu me inicialet A.G, banues në lagjen Granicë të Gjirokastrës.

Gjatë kontrollit në automjet, të riut iu gjetën një dorezë metalike dhe thikë.

27-vjeçari akuzohet për veprën penale “Prodhim, mbajtja, blerja apo shitja pa leje e armëve të ftohta”./Opinion.al

Pas