Aktualitet

Letra prekëse e 7-vjecarit: I dashur Babagjysh kapi vrasësit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 02:15 - 28/11/15 |
b.f

Kjo letër po bën xhiron e botës. Është shkruar nga një 7-vjeccar që ndodhet i shtruar në spital me plagë të rëndë. Ajo nuk është një letër e zakonshme e një fëmije dërguar Babagjyshit. Perpos kërkesave për lodra apo shëtitje ka nje lutje, për të gjetur vrasësin që e qëlloi në derën e shtëpisë.

“Ndihmo policinë të kapë personat që më plagosen”, shkruan Christian Hickey në letrën e tij për Babagjyshin. Ai u plagos muajin e kaluar në Mançester, Angli dhe ende autorët nuk dihen./Opinion.al/

CU1u77PW4AAEZ-W.jpg large

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas