InstaBIZ

Ky 1 vjeçar është sot moderator shumë i suksesshëm


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:18 - 27/11/15 |
root

E gjeni dot se cili është ky fëmijë bullafiq?!

Ai është kantatutori dhe moderatori i njohur, i programit “E diela shqiptare”, Ardit Gjebrea. Gjebrea është bërë nostalgjik dhe ka nxjerrë nga arkivat këtë foto, kur ka festuar një vjetorin e tij të parë.

“Mund të isha bere edhe aktor humori me atë fytyre ”, ka qenë mbishkrimi i Arditit në këtë foto shumë simpatike.

arti901343_10151566524124805_1567680008_o

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas