InstaBIZ

Oops… gazetarja kineze “prek” Ramën në vend delikat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:24 - 27/11/15 |
root

Vizita disa ditore e kryeministrit Rama në Kinë, nuk ka shkuar në perfeksion. I ftuar në “Radio Ejani” të Pekinit vihet re se pas intervistës, gazetarja kineze ka lëshuar dorën në mënyrë krejt të pavullnetshme në një vend delikat të Kryeministri Rama. Incidenti duket se nuk e ka shqetësuar aspak gazetaren kineze dhe Kryeministrin Rama.

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Pas