Aktualitet

Alarm për bombë në një qendër tregtare në Kosovë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:42 - 27/11/15 |
root

Në supermarketin “Viva Fresh Store” në Vetertnik të gjithë punëtorët dhe konsumatorët janë larguar nga objekti. Kjo pasi ishte dhënë alarm per bombë. Në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe Policia e Kosovës.

Gazeta Express sjell foto nga vendi i ngjarjes:

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas