-Jetë dhe Stil

Deputetet italiane tani me Kombëtare. Kush do të ishte Kombëtarja e Deputeteve të Shqipërisë?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:43 - 27/11/15 |
b.f

Në kuadër të ditës kombëtare të dhunës ndaj gruas, Italia ka formuar për herë të parë Kombëtaren e futbollit të femrave në futboll. Një ide e cila bashkon zonja nga të dyja gratë e politikës. Por që nuk dihet se si do të ishte kjo foto nëse në vend të këtyre zonjave, do të ishin gratë deputete shqiptare. Gjithsecili mund të mendojë 11 zonjat që do të formonin Kombëtarën e Femrave të Parlamentit të Shqipërisë dhe mund të na e dërgojë nëpërmjet komenteve?

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas