Kryesore

Kuvendi Kombëtar, zbulohet mesazhi i PD për delegatët


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:42 - 17/12/21 |
Opi Nion

Partia Demokratike iu ka dërguar një mesazh delegatëve një ditë para mbajtjes së Kuvendit Kombëtar.

Në këtë mesazh, delegatëve iu kërkohet që të bashkohen ditën e nesërme në Kuvendin Kombëtar në orën 11:00, te Pallati i Kongreseve, duke theksuar se pjesëmarrja është mesazh i qartë që interesi i demokratëve dhe PD është mbi interesin personal të cilitdo.

 “I dashur anëtar i Kuvendit Kombëtar, nesër, e shtunë, datë 18 dhjetor, ora 11:00, në Pallatin e Kongreseve, Tiranë, mblidhet Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike, me përgjegjësinë historike për të qenë të bashkuar kundër regjimit të Edi Ramës. Pjesëmarrja e secilit prej nesh është mesazh i qartë që interesi i demokratëve dhe PD, sakrifica e tyre, është mbi interesin personal të cilitdo. Ne zgjedhim të ardhmen, për PD, për Shqipërinë”,-thuhet në mesazhin e dërguar nga PD./ Opinion.al

Pas