Kronikë

Kush janë garantuesit e 871 kg hashash në serat e Beratit?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:01 - 14/11/22 |
Opi Nion

Emisioni Uniko nga Spartak Koka në Klan Plus publikon pamjet nga brenda serave me kanabis në fshatin Rërëz të Beratit.

Kamera e emisionit ka hyrë brenda serave me lëndë narkotike, të cilat u shkatërruan nga policia në datën 10 Nëntor 2022 gjatë operacionit të koduar “Stuhia”.

Në brendësi të këtyre serave, gazetari Spartak Koka gjeti dhe mbetje të bimëve narkotike të ngelura aty pas largimit të forcave policore./ Burimi: Tv Klan

Pas