InstaBIZ

Kujt i vijnë kaq shumë lule në Klan?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:13 - 06/11/15 |
root

Gjatë gjithë ditës së sotme në televizionin Kombëtar Klan, kanë ardhur shumë buqeta me lule. “Romantiku” që i ka dërguar ka menduar që ato të jenë trëndafila të bardhë dhe të kuq. Meqenëse Tv Klan ka shumë figura të njohura femërore, pyetja që shtrojmë ne është një dhe e vetme. Për kë janë këto lule?! … Presim ta zbulojmë.

KOMENTO (9)

Shkruaj nje koment

  1. je mire ti megi ,si mund te flasesh keshu ?blendi eshte babai i 2 femijve ,i del nusja qe ka ,seshte ai mashkulli qe do bente keto veprime qe thua ti ,turp te te vi

Pas