Sport

Inter-Icardi, nuk ka më dashuri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:38 - 06/11/15 |
b.f

Inter-Icardi, a ka përfunduar dashuria? Dukej e pamundur deri para pak muajsh, kur futbollisti rinovoi kontratën e tij deri në fund të 2019 me klubin zikaltër që për ta blinduar i rriti rrogën në 3.2 milion euro netto në sezon.

Sipas faqes spanjole Fichajes.net, Maurito po mendon ta lejë Italinë. Kritikat për golat e pakët të realizuar, deri 3 tani dhe pankina ndëshkuese në ndeshjen kundër Romës nuk i kanë pëlqyer Icardit që është i gatshëm të vlerësojë në verë oferta të reja. Midis preferencave të tij është La Liga dhe Premier Liga.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas