InstaBIZ

Shoqet nuk lenë vetëm Rovenën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:45 - 06/11/15 |
root

Është e vërtet që i ka dhënë fund martesës së saj me bashkëshortin, Florian Riza por Rovena Dilo nuk ndihet e vetmuar. Pjesëmarrja në “Dancing With The Stars” e ka ndihmuar të shumë ta kalojë për situatë, por nga ana tjetër edhe mikeshat e saj i janë gjendur gjithnjë afër. Ja tek e shohim krah Valbona Selimllarit dhe Eranda Libohovës, kur Rovi duket shumë e lumtur.

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Kur nuk ecen martesa nuk ecen Prandaj shiko perpara dhe mos e kthe koken pas o Rovena Keshtu thone Anglezen Forgot about him Respekte Kristina Newcastle

Pas