InstaBIZ

Ku e kaluan vipat fundjavën?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:30 - 08/11/15 |
root

Pas një jave të lodhshme pune mezi presim të vijë fundjava, për të rigjeneruar forcat dhe për tu kthyer përsëri në punë të hënën. Po personazhet publik ku e kaluan fundjavën, nëse i hedh një sy rrjeteve të tyre sociale e kupton këtë më së miri…

Noizy, Luana Vjollca & Aurela Gaçe

Nuk kanë bërë diçka “wow” këtë fundjavë, thjesht janë stërvitur në palestër.

123

Dafina Zeqiri, Tuna & Cozman

E kanë kaluar fundjavën në punë. Çifti simpatik Tuna dhe Cozman kanë performuar në Tiranë, ndërsa Duffye ka fluturuar drejt Frankfurtit.

45

Fjolla Morina

Fundjavë  në kuptimin e plotë fjalës ka qenë ajo e Fjolla Morinës. Përveçse ka shkuar në Paris, atje ka gjetur edhe dashurinë. Mashkulli “misterioz” me të cilin ka kaluar fundjavën duket se i ka dhuruar asaj jo vetëm lule, por edhe shumë dashuri.

76

Çiljeta

Jashtë shtetit ka qenë edhe Çili, por në ndryshim nga Fjolla ajo ka preferuar Mynihun e Gjermanisë.

8

Leonora Jakupi

Nuk e ka “tradhëton” Kosovën. Në fundjavë ka preferuar të pushojë në Brezovicë.

10

Ledri Vula

Këtë herë nuk i ka argëtuar të tjerët me muziken e tij, por është argëtuar me miqtë në klub.

9

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas