Politikë

KQZ u jep mandatet katër deputetëve të rinj


               Publikuar në : 13:42 - 18/04/19 |
b.f

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve u ka dhënë mandatet sot katër deputetëve të Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Sot kanë marrë mandatet demokratët Andi Përmeti, Erion Piciri, Fatjona Dhimitri dhe Eugen Bojaxhi nga Lëvizja Socialiste për Integrim.

Me katër deputetët e rinj, që do të betohen në seancën e ardhshme parlamentari, numri total i deputetëve shkon 106./Opinion.al

Pas