Te Fundit

Kosovë, Gjykata Kushtetuese pezullon asosacionin e Komunave Serbe


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:20 - 10/11/15 |
b.f

Gjykata Kushtetuese e Kosovës, ka pezulluar marrëveshjen mbi “Asosacionin e Komunave Serbe” deri në një vendim të ri. Vendimi nuk është përfundimtar dhe ka ardhur në mbrëmjen. Sipas mediave kosovare, masa do të jetë e vlefshme deri në muaj Janar ku do të merret një vendim i ri.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas