InstaBIZ

Çfarë i bëri bashkë Encën dhe Çanin?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:30 - 10/11/15 |
root

Këngëtarja Enca Haxhia është parë sot në ambientet e Tv Klan, duke biseduar me gazetarin e njohur Arjan Çani. Ju do pyesni se çfarë i bëri bashkë, Çanin dhe Encën?! E çfarë tjetër përveçse “Zonë e Lirë”. Këngëtarja do të jetë e ftuar këtë javë në programin e tij, për të folur për të gjitha projektet e saj të reja.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas