Aktualitet

Kontrolle për personat në kërkim, Policia e Vlorës dhe FNSH e Fierit zbarkojnë në terrenBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:21 - 24/09/22 |
Opi Nion

Policia e Vlorës së bashku me FNSH-në e Fierit, mbrëmjen e sotme kanë shtuar kontrollet, për shkak të fluksit të shtuar të mjeteve gjatë fundjavës.

Mësohet se janë ngritur disa pika kontrolli në hyrje-dalje të qytetit.

Kryesisht po kryhen kontrolle për makinat me xhama të zinj dhe për persona që janë në kërkim apo lëvizin me armë zjarri.

Ende nuk ka informacione nëse ka patur të ndaluar apo të arrestuar.

Pas