Sport

VIDEO/ Ndëshkohet Shqipëria, Izraeli kalon në avantazhBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:55 - 24/09/22 |
Opi Nion

Izraeli ka dalë në avantazh ndaj Shqipërisë. Pjesa e parë u mbyll pa gola, por që në nisje të pjesës së dytë Izraeli ka shënuar duke ndëshkuar Shqipërinë.

Ka qenë Hysaj që ka humbur topin në të majtë, pasimi në qendër çon sferën te Vaisman i cili gjuan dhe shënon në portën e Strakoshës, 1-0 për Izraelin.

Pjesa e dytë nis me ndryshim pasi Veseli morri vendin e Balliut.

 

Pas