InstaBIZ

Konfirmohen zërat, Loredana dhe Mozzik nuk janë më bashkë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:24 - 27/08/21 |
Opi Nion

Loredana ka konfirmuar ndarjen nga Mozzik ditën e sotme.

Duket se thashethemete ditëve të fundit kanë qenë të vërteta dhe këto i ka konfirmuar nëpërmjet një postimi në rrjete sociale.

“Disa nga ju kanë vënë re se unë dhe Mozzik kemi disa probleme për momentin. Ne jemi thjesht dy kokëfortë, të cilët nuk munden as me njëri-tjetrin dhe as pa njëri-tjetrin. Faza e albumit ishte shumë intensive dhe gjatë kësaj kohe kuptuam se mund të qeshim për 10 orë bashkë, por nuk mund të kemi një marrëdhënie të shëndetshme.

Por jam ende shumë e lumtur që arritëm ta bënim këtë album dhe tentuam sërish. Mozzik dhe unë do të ruajmë sërish raportet e mira. Ai më ka dhënë dhuratën më të bukur të jetës. Pavarësisht ndarjes, ne arritëm të komunikonim bashkë dhe të rrisnim Hanën dhe të flisnim me njëri-tjetrin për të gjitha ulje-ngritjet.”, ka shkruar Loredana në “Instagram”./Opinion.al

 

Pas