Sport

Kombëtarja zapton “Opinion”-in


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:37 - 13/10/15 |
b.f

TIRANË- Futbollistët kryesorë që luajtën në ndeshjet me Armeninë, Serbinë dhe Portogalinë ishin mysafirë mbrëmë në “Opinion”. Emisioni më i ndjekur në Shqipëri ishte ai që i kishte të parët në studio shqipet që bënë historinë. Një emision i pazakontë siç e cilësoi edhe moderatori Blendi Fevizu, pasi studioja nuk ishte me 1, 2 apo 8 të ftuar por me plot 23 të tillë. Presidenti i FSHF, Armando Duka, ndihmës të trajnerit De Biasi, etj. ishin pjesë e këtij emisioni që risolli emocionet e përjetuara sidomos në ndeshjen e së dielës me Armeninë. Në atë ndeshje ku Shqipëria bëri historinë dhe çoi peshë zemrat e gjithë shqiptarëve duke u kluafikuar për në Europian “France 2016”. Ky kolazh me foto jep më së miri atmosferën e mbremshme në “Opinion”.

11224656_10153259360632198_4417888244836596834_o

 

12087850_10153259360652198_406129286198923493_o

 

12141138_10153259360627198_429227537169165885_o

11224656_10153259360632198_4417888244836596834_o

 

12140900_10153259360567198_3684607709730095225_o

12140900_10153259360567198_3684607709730095225_o

12120044_10153259360752198_23616397123745750_o

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas