InstaBIZ

Rosela Gjylbegu: Ja pse kam frikë të bëhem nënë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:50 - 13/10/15 |
root

Këngëtarja Rosela Gjylbegu, së fundmi ka dhënë një intervistë ku ka folur për fëmijërinë, familjen dhe miqësinë e vërtetë. Ndër të tjera, ajo është pyetur se cila është frika e të qënurit prind dhe përgjigja e saj ka qenë paksa e pasigurt duke u shprehur: “Nuk e di në do jem tolerante. Duke parë se çfarë po ndodh së fundmi më frikson dhe më krijon atë mobesimin se ndoshta duke dashur t’i mbroj fëmijët e mi, nesër mund të mos jem shumë tolerante”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas