InstaBIZ

Kombëtarja Kuq e Zi zbret në “Dance With Me”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:30 - 13/10/15 |
root

Nuk mund të mos ndihej edhe në teatrin e kërcimit të Tv Klan, atmosfera e fitores së Kombëtares Kuq e zi. Mbrëmja ka nisur me këtë ngjarje dhe është mbyllur me pjesëmarrjen në skenë të futbollistit Andi Lila dhe komentatorit, Shakohoxha që bashkë me Alketa Vejsiun përshëndetën tifozat kuq e zi.

Për herë të parë edhe anëtari i jurisë Robert Alija i ka dhënë gjithë konkurrentëve 10-ta, për shkak të kualifikimin e Kombëtares në Francë 2016. Kjo natë e katërt e DËM, kurorëzoi edhe mbretërit e saj që ishin Drini dhe Viola.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas