InstaBIZ

Elvana vs Dafina: Rivale dhe në InstagramBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:35 - 13/10/15 |
root

Ato janë dy nga këngëtaret më në zë të showbiz-it shqiptar, që numërojnë mijëra fansa por edhe shumë ndjekës në rrjetet sociale. Kemi vëne re që në Instagram Elvana Gjata dhe Dafina janë gjithnjë aty aty me numrin e fansave, njëherë ikën Elvana para më pas Dafina. Këtë herë Elvana ia ka kaluar Dafinës edhe pse kjo e fundit është një këngë në avancë. Na vjen keq Duffye këtë herë fitoi Elvana me 100 ndjekës më shumë…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas