InstaBIZ

Kim Kardashian edhe shik edhe shtatzënë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:00 - 05/09/15 |
root

Mami seksi Kim Kardashian vazhdon të na çudisë me stilin e saj edhe tani që është shtatzënë. Kimi është fotografuar të premten në Los Angeles dhe duket shumë bukur me këto ngjyra pasteli. Barku i saj sa vjen dhe bëhet më i madh, por shtatzënia e ka bërë më të bukur yllin e reality-t. Të mërkurën ajo u bë me 45 milion ndjekës në rrjetin social Instagram, duke lënë pas këngëtare si Taylor Swift dhe Beyonce.

Plump pout: Kim has been crediting her fuller lips to her pregnancy

What a rock: The reality TV personality showed off her massive sparkler as she entered her car 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas