InstaBIZ

David Beckham kthen sytë nga HollivudiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:30 - 05/09/15 |
root

Ai i ka provuar të gjitha në jetë. Ka qenë një nga futbollistët më të njohur dhe të talentuar britanik, ka provuar të jetë model dhe imazh i shumë brand-eve ndërkombëtare, ka marrë pjesë në shumë evente bamirësie dhe mbi të gjitha është baba i katër fëmijëve të mrekullueshëm. Për futbollistin David Beckham sfidat nuk kanë të sosur, andaj ka vendosur që të provojë fatin edhe në kinematografi. “ E kam shumë të qartë që shumë nga kolegët e mi futbollistë kanë provuar të luajnë në Hollivud dhe kanë dështuar. E di që është një profesion i vështirë, I cili kërkon shumë punë e disiplinë por unë do të praktikohem shumë derisa të arrij aty ku dua”, ka thënë Beckham për The Times.

A bearded David Beckham, as beards and facial hair now have the endorsement of hipster and celebrity alike

DAVID AND VICTORIA BECKHAM WITH CHILDREN BROOKLYM, ROME, CRUZ AND HARPER

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas