-Jetë dhe Stil

Objektet më të pista në avione janë këto…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:00 - 05/09/15 |
root

Nëse mendoni se tualeti është vendi me më shumë mikrobe në një avion, gaboheni. Sipas një studimi të fundit del se sipërfaqet më të pista në një avion janë tavolinat ku shpërbehet ushqim, rripi i sigurimit, butonat e ajrimit, etj. Sipas Travelmath avioni dhe aeroportet janë vende shumë të ndotura, prandaj duhet të bëni shumë kujdes dhe pasi të mbërrini në shtëpi të lani menjëherë duart.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas