InstaBIZ

“Holla” s’jemi më bashkë… ndahen Tuna dhe Cozman


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:17 - 06/09/15 |
root

Në rrjetin social Instagram, ata mund të ndjekin këdo përvecse njëri-tjetrin. Bëhet fjalë për Tunën dhe Cozman, të cilët duket se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Prej kohësh qarkullonin thashetheme se cifti ishte ndarë, por nuk kemi patur asnjë reagim nga ana e tyre. Ka qenë kjo foto që Cozman ka publikuar vetëm pak minuta më parë, duke na bërë kurioz për të investiguar më shumë për ta.

“Nëse ata duan të largohen mbaje derën hapur për ta”, shkruhet në këtë foto që Cozy ka postuar. Ne kontrolluam edhe nëse këngëtarët vazhdonin ta ndiqnin njëri-tjetrin, por ata nuk e bënin këtë gjë. Mesa duket historia e dashurisë mes tyre tashmë ka përfunduar…

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas