InstaBIZ

Tuna Vs Ronela, kujt i shkon më shumë ngjyra jeshile?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:42 - 05/09/15 |
root

“Ngjyra e kuqe shumë i ngjan…”, nuk e di pse mu kujtua kënga e Adrian Gaxhës, kur në fakt dua të flas për ngjyrën jeshile dhe se kujt i shkon ajo më shumë, Tunës apo Ronelës. Të dyja këngëtaret këtë verë zgjodhën të kishin këtë ngjyrë flokësh, për tu dukur më interesante në sytë e fansave të tyre. Ka qenë Ronela ajo që i ka lyer flokët e para me këtë nuancë dhe më pas i është bashkuar Tuna. Nuk duam ti hyjmë pjesës se kush ka kopjuar kë?! por se cilës prej vajzave të show bizi-t mendoni se i përshtatet më shumë kjo ngjyrë…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas