InstaBIZ

Kim Kardashian darkon me ish-partnerin tradhëtar të së motrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:18 - 13/09/19 |
el ida

Pas tradhtisë së bujshme të Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian, Kim u tregua më e ashpra nga motrat.

Ajo u shpreh se nuk do e falte kurrë tradhtinë që ai i bëri motrës së saj dhe madje e hoqi edhe nga ndjekësit në Instagram. Por mesa duket gjërat paskan ndryshuar dhe tashmë ata janë bërë sërish miq.

Mbrëmjen e shkuar ata e kanë kaluar bashkë në një restorant dhe asgjë nuk ndodhi rastësisht.

“Kim gjatë darkës ishte shumë e mërzitshme, por shfaqja e Tristan i bëri gjërat shumë interesante. Nuk ishte koincidencë fakti që Tristan erdhi aty”, ka thënë një nga punonjësit e restorantit për “People”.

Kujtojmë se Tristan tradhtoi Khloe pak ditë para lindjes së vajzës së tyre. Ai u fotografua teksa shkëmbente puthje në një lokal nate me një vajzë tjetër, ndërsa më vonë pati një flirt me mikeshën e familjes, Jordyn Woods./Opinion.al

Pas