-Jetë dhe Stil

Këto do të jenë ngjyrat dominuese për veshjet në vjeshtë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:26 - 06/09/19 |
xhu lia

Vjeshta e këtij viti sipas stilistëve do të jetë lidhur me veshjet me shumë ngjyra.

Duket se këtë vjeshtë nuk do të ndalemi vetëm tek ngjyrat e tokës apo kafes por edhe me ngjyra të gjelbërta, të purpurta dhe derivatet e tyre.

Megjithatë nëse ka 3 ngjyra bazë të cilat do t’i shohim kudo këtë shtator, ato janë si më poshtë:

-E verdha e gjalpit
-Jeshila e gjetheve
-Roza e ndezur/Opinion.al/

Pas