-Jetë dhe Stil

Foto/ 5 trendet e çantave më në modë këtë vjeshtë


               Publikuar në : 19:16 - 06/09/19 |
xhu lia

Tendencat më aktuale të çantave duket se nuk kanë të bëjnë me çmimin ose luksin.

Format e tyre, materialet e përdorura dhe madhësia që janë  aktualisht në trend të sezonit të vjeshtës nuk i japin përparësi rregullave të modës.

Mjaft në modë duket se janë çanta me rruaza, çanta rrjetë apo ato në formë drejtkëndëshi që bien mjaft në sy në këtë stinë.

Përmes fotove të mëposhtme ju tregojmë 5 trendet e çantave që do të jenë kryefjala e kësaj vjeshte./Opinion.al/

Pas