Aktualitet

Kapet i dënuari me 8 vite burg në Shkodër


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:31 - 18/01/20 |
Al Do

Aksioni i Policisë për ndalimin e personave të shpallur në kërkim ka vijuar ditën e sotme në Shkodër.

Burime nga blutë bëjnë me dije se është arrestuar për 46-vjeçari Hazis Isenlikaj, banues në Mat.

Ndalimi i tij u bë pasi dy vite më parë, Gjykata e Shkallës së Parë të Shkodrës e kishte dënuar atë me 8 vite burg për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Materialet iu referuan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër, për veprime të mëtejshme. /Opinion.al

Pas