-Jetë dhe Stil

Kadri Veseli mendon për Arta Bajramin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:29 - 27/10/15 |
root

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli në mbledhjen e Komisionit për emërimin e dy anëtarëve në Gjykatën Kushtetuese ka ngatërruar emërimin e kryetares së këtij organi, Arta Rama- Hajrizi me këngëtaren, Arta Bajrami raporton Klan Kosova. Pasi i kërkoi falje kryetares Rama-Hajrizi, Veseli u justifikua me faktin se nuk i fikson mirë emrat. Gjithsesi z. Veseli nuk ngatërrohet keku me byrekun.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas