Life Style

Jonida Shehu humbet nënën: S’di më si jetohet pa të


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:27 - 29/08/21 |
Opi Nion

Gazetarja Jonida Shehu ka humbur nënën e saj. Përmes një postimi në Instagram, ajo ka ndarë me miqtë dhe ndjekësit e dhimbjen që ndjen në këto momente, shoqëruar me një foto ku shihet e qeshur bashkë me nënën e saj.

“Mama iku dhe s’di më si jetohet pa të. Shpirti im”, shkruan gazetarja duke e shoqëruar tekstin me një zemër të ndarë në dy pjesë./Opinion.al

Pas